XEROX

ALT X DISTRIBUTION a.s. je společnost, která od roku 2011 také zajišťuje prodej, logistiku, servis a marketing alternativních kazet Xerox/Allprint v rámci regionu CIT.

Alternativní kazety Xerox / Allprint - jistota, kvalita, servis

Xerox vynalezl technologii tonerů před více než 70 lety a drží si nepřekonanou úroveň lídra v oblasti laserového tisku. Xerox ví, co je třeba, aby výsledkem byl perfektní tisk - stránka po stránce.

Kazety jsou vyráběny podle přesných postupů zahrnujících velké množství testů, samozřejmostí je důkladný výběr komponentů. Ve výrobním závodě pracují převážně pracovníci se sníženou pracovní schopností (ZTP). Celý proces v nejmoderněji vybavených provozech je nepřetržitě kontrolován a odpovídá standardům ISO 9001:2000 a ISO 14001:2004.

Každá tisková kazeta Xerox je vyrobena pouze z nových a nepoužitých komponentů. Když opouští výrobu, je důkladně testována.

Díky vynikající kvalitě poskytujeme zákazníkům doživotní záruku na veškeré alternativní kazety.

Xerox tiskové náplně neohrožují záruční podmínky Vaší tiskárny.

Závazek Xeroxu týkající se zlepšení životního prostředí se rozšiřuje i na partnery, dodavatele a zákazníky.

Víte, že ...

  • tonerové a inkoustové kazety jsou chráněny právy duševního vlastnictví (zejména patentovými právy) výrobců originálních kazet?
  • existuje Evropský patentový úřad, jehož členy jsou všechny státy EU? Od 1. 1. 2014 všechny patenty zaregistrované tímto úřadem platí pro všechny zúčastněné státy EU!
  • prodejem kazet porušujících patentová a duševní práva originálních výrobců může být stíhán, kromě výrobce, i dovozce i každý článek prodejního řetězce?
  • takové kazety nabízené do výběrových řízení porušují zákaz nekalé soutěže?
  • takové kazety, jejichž výrobci se nemohou prokázat certifikáty o původu zboží, certifikátem norem kvality či norem environmentálního managementu podle lékařských studií mohou způsobit závažná onemocnění? 65% veškerých kazet, které se v České republice prodají, je vyráběno z neekologických či škodlivých materiálů.

 

Servis a reklamace