O nás

Od roku 2015 je našim cílem představovat a nabídnout vám kvalitní a prémiové zboží za výhodné ceny a s tím spojenou vysokou úroveň poskytovaných služeb.

Rádi prozkoumáváme trh a bavíme se tím, že zkoušíme nové značky a nové zboží, které často jinde nenajdete a snažíme se ho nabídnout za bezkonkurenční ceny.

Takto jsme úspěšně uvedli na trh kvalitní zahradní a dílenské nářadí CAT s doživotní zárukou, elektrické koloběžky Bluetouch s vychytaným designem, oblíbené zahradní grily a příslušenství Landmann, eco friendly výrobky Pandoo nebo nejnovější pravé kubánské grilovací uhlí Marabú, které musíte určitě vyzkoušet, a to není vše!

Pro mnohé nové značky a produkty na trhu jsme výhradními distributory.

Naše nabídka se často mění, protože chceme držet krok s rychle se rozvíjejícím trhem. Jsme přesvědčeni, že nabízené zboží je jedinečné, inovativní a populární.

Nakoupit lze prostřednictvím našeho e-shopu, nově připravujeme i kamennou prodejnu, kde si bude možné již brzy zboží prohlédnout a osobně vyzkoušet.

 

logo.png

 

Máte svůj vlastní obchod a hledáte nové obchodní příležitosti?

Kontaktujte nás, zboží vám nabídneme za velkoobchodní ceny. Pro maximální flexibilitu a rychlost odbavení objednávek disponujeme roz­sáhlými sklady v Praze a Ostravě.